♥Dima Bilan♥

21. července 2008 v 12:55 | Kájouš-majitelka blogu
Tento zpěvák je můj úplně nejoblíbenější!!!Nejvíc na něm miluju samozřejmě ten jeho zpěv,ae ten jeho tanec je úplě boží!!Ted Vám ho trochu přiblížim!!!!
Dima Bilan se narodil 24.12.1981 na jihu Ruska. Šeldoškolky, kde se jeho hudební schopnosti začaly rozvíjet.Když šel do školy, četl si texty a zpíval, předváděl se všude kde se dalo. Ve 2. třídě, sklidil úspěch ve školní jídelně, kde zazpíval píseň (v ruštině) ,Vše krásné je daleko'. Dokonce i ti, kteři ho neměli v lásce, oblíbili si ho. Když dozpíval, všichni tleskaly.
Po několika měsících do školy přišel hudební pedagog, s prosbou vyslyšet talentovanéděti Po Dimově výkonu s písní ,V poli bříza stála', byl pedagog přesvědčen, že Dima musí v hudbě pokračovat. Ale jeho rodiče chtěli, aby dělal ,,lepší"práci než zpěv, takže hudební úspěch přišel později, než si Dima myslel. Když byl v 5.třídě, ihned ho přijali do hudební školy. K tomu, aby zde mohl Dima nastoupit byl nezbytný souhlas rodičů. Tady pomohla Dimova sestra, která rodiče přesvědčila, takže se museli smířit se zpěvem. Dima zde také zpíval ve sboru.

24.5.2008 vyhrál v Bělehradě Eurovision Song Contest .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama