♥Dr.House alias Hugh Laurie♥

25. července 2008 v 11:35 | Kájouš-majitelka blogu |  Hugh Laurie
Dr.House je úplně nejlepší seriál co dávají v podvečer na Tv Nova...Ty jeho hlášky,na ty nikdo nemá...A těd Vám trochu přiblížim jeho život a samozřejmě sem dám i fotky...Takýho sladkýho chlapa!!!!
Životopis:
Je nejmladším potomkem olympijského vítěze ve veslování W. G. Laurieho. Vzdělání získal v Etonu a na Cambridge University, kde studoval antropologii a archeologii. Během univerzitních studií dosáhl značných úspěchů také ve veslování a od 1978 na jevišti v inscenacích divadelního souboru Footlights, v němž působil s partou přátel.

V autorské dvojici s Fryem napsal mj. revui The Cellar Tapes a společně uplatnili svůj břitký intelektuálský humor v komediálních TV pořadech a sitcomech Alfresco,A Bit of Fry and Laurie,Jeeves and Wooster,Blackadder the Third a jako hosté se objevili v dalších seriálech (The Young Ones; Dangerous Brothers Present: World of Danger; Filthy, Rich and Catflap; The New Statesman).

Polohu jemného humoru si mohl vychutnat v úloze pana Littlea, jehož rodina adoptovala ze sirotčince chytrého bílého myšáka, v trikové rodinné komedii podle dětské knihy E. B. Whitea Myšák Stuart Little (r. R. Minkoff). Dobře se zhostil také postav aristokratů v přepisech klasických románů Jane Austenové (Rozum a cit), Honoré de Balzaca (Madam Bette) a Alexandra Dumase (Muž se železnou maskou). Je autorem knižního thrilleru The Gun Seller. Od 1989 je ženatý s Jo Greenovou, s níž má tři děti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama