♥První rande zvládneš♥

17. srpna 2008 v 18:58 | Kájouš-majitelka blogu
1- TVÁ VIZÁŽ - Šílíš, jelikož nevíš, co na sebe? Vykašli se na kombinování nezkombinovatel­ného, jednoduše si obleč něco, v čem se cítíš dobře. Bude to znát i na tvé náladě! V nejhorším případě můžeš zvolit úplně novou věc - na niž ještě nejsi zvyklá. Co víš, jestli nezjistíš, že ti z nového topu vylézají prsa, nebo tvá minisukně je krátká až příliš?

2 - SPRÁVNÉ ENTRÉ - Na místo vaší schůzky rozhodně nechoď o moc dřív - byla bys ještě více nervózní, ale ani ne naschvál pozdě. Představ si, jak by bylo asi tobě, kdyby ses musela půl hodiny trápit, jestli ještě vůbec přijde. Bylo by ti to příjemné, navíc kdyby své zpoždění okomentoval tím, že si ještě musel nalakovat nehty? Přijď pokud možno přesně. Jestli se ti stane něco neočekávaného a ty nebudeš schopná dorazit včas, pošli mu alespoň smsku!
3 - KOMUNIKACE - Nemrač se na něj a snaž se být milá a příjemná. Nespoléhej se pouze na něj, občas nahoď téma i ty. Neboj se ptát na to, co tě zajímá, ale dej si pozor na otázky, které by pro něj mohly být nepříjemné. Raději se zaměř na jeho koníčky, školu, kamarády atd. Na ostatní (důvěrnější) záležitosti přijde čas později. A když se na něco zeptá on tebe, nepřetvařuj se a mluv pravdu. Lež má krátké nohy, což bys jistě velice brzy poznala na vlastní kůži.
4 - VZÁJEMNÁ BLÍZKOST - Neboj, neukousne tě - nemusíte sedět každý na jiném konci Čínské zdi, ne? Sedni si nejlépe vedle něj, ale tak, aby jsi na něj dobře viděla. Líbí se ti a vzrušuje tě myšlenka, že se ho dotýkáš? Buď mazaná a jakoby "náhodou" se ho letmo dotkni ruky nebo stehna. Vyšleš k němu signál, že tě přitahuje. Uvidíš, jak to mezi vámi zajiskří skoro statickou elektřinou!
5 - FINIŠ - Neprotahuj to, i když je ti s ním tak krásně. Chytře to ukonči v nejlepším, zůstane v něm tak krásný pocit a vzpomínky na vaši schůzku, že na tebe bude muset myslet dnem i nocí. A pozvání na další rande máš už téměř v kapse! Jednoduše si vymysli nějakou vhodnou výmluvu (např. že si další den zkoušená z tvého neoblíbeného předmětu a musíš se domů letět aspoň něco naučit). Řekni mu prostě, že tě to velice mrzí, ale PŘÍŠTĚ na něj budeš mít daleko více času. Pomalu si ho tak omotáš kolem prstu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama